Haber

Quaresma futbolu bıraktı mı? Quaresma futbolu bırakıyor mu, neden?

Quaresma futbolu bıraktı mı? sorusu futbolseverler tarafından araştırılıyor. Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ricardo Quaresma’nın futbolu bırakıp bırakmadığı merak konusu oldu. Son dönemde sıkça araştırılan iddiaların arasında yer alan Quaresma hakkında Quaresma futbolu bıraktı mı? Quaresma futbolu bırakıyor mu, neden? sorular arandı.

QUARESMA FUTBOLU BIRAKTI MI?

Eski Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, 1 yıl sonra futbolu bırakacağını söyledi. 39 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada, “Bir yıl daha devam edebileceğimi hissediyorum ve ardından futbola veda edeceğim” dedi. söz konusu. Portekizli yıldız, 1 Temmuz 2022’den beri kulüpsüz. Portekiz basınından O Jogo’ya konuşan Quaresma, “En az bir yıl daha devam edebilirim. Hayallerimi gerçekleştirmeye devam ediyorum. Bir yıl daha devam edebilirmişim gibi hissediyorum.” sonra futbola veda edeceğim.” terimleri kullandı.

40 yaşında Porto ile yeni sözleşme imzalayan Pepe hakkında da açıklamalarda bulunan Quaresma, “Pepe adına mutluyum. Bunu defalarca söyledim, hala dünyanın en iyi stoperlerinden biri. Onu tanıyan herkes onun çok azimli bir insan olduğunu biliyor: “Oyuncularla futbol oynaması inanılmaz. Onun için mutluyum. Hala neler yapabileceğimi biliyorum ve bir yıl daha oynamayı umuyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu